Faraday Bag - púzdro na tablet "Lab Edition" TS2

POPIS A POUŽITIE

 • obal pre rýchlu izoláciu tabletu a iných zariadení bez nutnosti vypnutia
 • okno pre náhľad a prácu s tabletom alebo iným zariadením
 • chráni tablet a iné zariadenia pred mobilnými sieťami GSM, 3G, LTE 
 • zabráni telefónu prístup k navigačným sietiam GPS, Glonass, Galileo
 • zabráni prenosu dát cez Wi-Fi, Bluetooth, NFC
 • zabráni lokalizácii, sledovaniu  a odposluchu tabletu a iných zariadení 
 • spoľahlivo izoluje zariadenia so zabudovanou batériou
 • vyrobené dvojitou sieťovinou vo Veľkej Británii, 3x testované
 • možnosť upraviť podľa požiadaviek zákazníka 

RYCHLÁ A SPOĽAHLIVÁ OCHRANA TABLETU ALEBO MALÉHO NOTEBOOKU

Ľahké Faraday Bag - púzdro na tablet (Lab Edition) odpojí spoľahlivo tablet od všetkých používaných dátových aj navigačných sietí. Vzhľadom k rozmerom, ochráni taktiež malé notebooky, hybridné zariadenia 2v1. Prístroj vložený do púzdra tiež rýchlo ukončí spojenie s inými zariadeniami, nemôže prenášať dáta a nepripojí sa k satelitným polohovým systémom.

Na vnútornej strane púzdra je dvojitá vrstva tieniacej sieťoviny vyrábaná špeciálnou technológiou vo Veľkej Británii, ktorá dosahuje najspoľahlivejšie výsledky ochrany tienenia všetkých typov vysielania na všetkých frekvenciách.

MOBILNÉ SIETE

Faraday Bag - púzdro na tablet (Lab Edition) odpojí tablet, alebo akékoľvek iné mobilné zariadenie od všetkých celosvetovo používaných mobilných sietí na frekvenčných pásmach GSM, 3G, LTE. Zabráni prístup k vysokorýchlostnému internetu, k tabletu alebo inému zariadeniu v puzdre sa tak nedá pripojiť a pracovať s jeho dátami. Znemožní takisto zameranie polohy tabletu alebo iného zariadenia v púzdre cez mobilného operátora a zistenie histórie pohybu pomocou triangulácie.

NAVIGAČNÉ SIETE

Tablet alebo iné zariadenie zatvorené v Faraday Bag - púzdre na tablet (Lab Edition) sú spoľahlivo skryté pred všetkými dostupnými navigačnými sieťami.  Púzdro zabráni ich lokalizácii cez celosvetovo používanú sieť GPS, ruskú Glonass, čínsku Beidu a európskym Galileom. Púzdro je taktiež možné použiť k izolácii akýchkoľvek GPS zariadení (podľa rozmerov)

PRENOS DÁT

Prístroj zabezpečený Faraday Bag - púzdrom na tablet "Lab Edition" nie je schopný bezdrôtovo komunikovať. Nie je z neho možné stiahnuť dáta a ani s ním na diaľku manipulovať. Nepripojí sa k Bluetooth rozhraniu ani WiFi. To isté platí pre prenos dát na krátku vzdialenosť pomocou NFC technológie, ktorý je iniciovaný len priblížením dvoch zariadení, ktoré v sebe majú NFC technológiu a automaticky sa synchronizujú.

ZNEMOŽNÍ ODPOČÚVANIE A SLEDOVANIE

Prístroj chránený Faraday Bag - púzdrom na tablet (Lab Edition) nie je možné zneužiť na diaľkové odpočúvanie, ak by niekto používal vstavaný mikrofón a kameru na odpočúvanie a sledovanie okolia prístroja. Tienené nepriepustné púzdro je taktiež rýchlym a spoľahlivým spôsobom, ako sa vyhnúť sledovaniu cez mobilnú alebo satelitnú sieť. V súčasnosti prístroje, ktoré majú zabudované napevno zabudované akumulátory, môžu byť napadnuté v režime, kedy sú vypnuté, ale stále majú funkčnú batériu. Naše tienené nepriepustné púzdro ich rýchlo a spoľahlivo zabezpečí.

OCHRÁNI AJ MENŠIE NOTEBOOKY

Faraday Bag - púzdro na tablet (Lab Edition) je široké 22cm a vysoké 35cm. Zmestia sa doň takmer všetky notebooky do veľkosti uhlopriečky 11", príp 11,6". Konkrétne u 11,6" typu odporúčame overiť jeho šírku, či nepresahuje 220mm. V prípade potreby pre väčšie zariadenia ponúkame väčšie púzdra Faraday Bag.

KVALITNÉ PÚZDRO, KTORÉ VYDRŽÍ

Faradayovu klietku v púzdre tvorí viacvrstvová vodivá sieťovina, chránená odolným nylonom s úpravou proti roztrhnutiu. Vonkajší obal z polyuretanu s plastovým priezorom pre kontrolu chýbajúceho signálu je prispôsobivý a trvanlivý. Naše púzdra sa vyrábajú priamo vo Veľkej Británii a spĺňajú kvalitatívnu normu ISO 9001-2008.

JEDNODUCHÁ OCHRANA PRE SÚKROMNÉ OSOBY, POLÍCIU A PRÁCU S DÔKAZMI

Faraday Bag - púzdro na tablet (Lab Edition) zabráni napadnutiu vloženého zariadenia cez dátovú sieť. Nájde tak využitie v bezpečnostných zložkách. Pri zabavených prístrojoch znemožní manipuláciu s prístrojmi na diaľku - ochráni pred stratou dát a ochráni prístroje ako dôkazy pre budúce vyšetrovanie. Prístroj nie je potrebné vypínať, postačí ho vložiť do púzdra počas doby prepravy. Odpadnú tak aj problémy s prípadnými heslami, ktoré nie sú známe.

MOBILNÁ FARADAYOVA KLIETKA

Faraday Bag - púzdro na tablet (Lab Edition) využíva princíp Faradayovej klietky. Kovová sieťovina v púzdre pritiahne elektrický náboj, ktorý sa rozloží na vnútornom povrchu tohoto vodiča a nedostane sa tak dovnútra. Tým pádom nemá vplyv na predmety vo vnútri. Do púzdra sa nedostanú radiové vlny, alektrické ani elektromagnetické pole. Prístroje vložené a uzatvorené v púzdre sú skryté a nedosiahnuteľné pre okolie.

MOŽNOSTI POUŽITIA

 • Ochráňte tablet alebo iný prístroj pred útokom z vonku - po vložení do Faraday Bag - Púzdra na tablet (Lab Edition) stratia všetky zariadenia vo vnútri prístup ku všetkým sietiam - mobilným, dátovým a navigačným. Následne nie je možné tablet alebo iné zariadenie napadnúť, pracovať s ich dátami, odpočúvať alebo lokalizovať.
 • Skryte sa pred vyhľadaním - zavrite tablet do púzdra a zabráňte tak zisteniu jeho polohy. Toto je možné napríklad využiť pri presune na schôdzku, ktorej miesto má ostať dôverné.
 • Polícia ochráni dôkazy pre vyšetrovanie - tablet alebo iné zariadenie vložené a uzatvorené v púzdre nie je možné napadnúť zvonku a zmazať v ňom dáta a ich históriu, teda dôkazy potrebné pre forenzné vyšetrovanie. Odpadnú tiež problémy s neznámymi heslami - prístroj uložený vo vnútri púzdra môže ostať zapnutý.

TECHNICKÉ PARAMETRE

Rozmery
22 x 35 cm

Hmotnost
145 g

Útlm v dB
70 dB

Obsah balenia
Faraday Bag - púzdro na tablet (Lab Edition)
Slovenský manuál